Oferta dla transportu - Księgowość Warszawa

Zapewniamy kompleksową oraz profesjonalną obsługę firm z branży TSL


Oferta dla transportu

Biuro Abramo Accounting specjalizuje się w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Naszymi Klientami są zarówno spółki spedycyjne, firmy transportowe jak i jednoosobowe działalności gospodarcze prowadzone przez spedytorów.

Atuty wyróżniające nas spośród konkurencji:

  • potrafimy rozliczać czas pracy kierowców (kadry i płace),
  • współpracujemy z doradcą podatkowym oraz radcą prawnym mającymi bogate doświadczenie z branży TSL,
  • przeprowadzamy audyty prawnopodatkowe, posiadamy gotowe rozwiązania podatkowe dla firm transportowych (CIT Estoński, konsorcjum),
  • przeszliśmy przez wszystkie możliwe przypadki losowe zachodzące w transporcie, takie jak: szkody komunikacyjne, kradzieże towaru, spalenie auta, śmierć kierowcy w czasie pracy, kradzieże benzyny na niestrzeżonych parkingach (unieruchomienie pojazdu) itd.
  • będziemy w stanie bardzo szybko doradzić co w powyższych sytuacjach robić, żeby ponieść najmniejsze koszty, jak walczyć z ubezpieczycielem, jak skutecznie windykować należności itd.
  • posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji: spedytorów, kierowców oraz pracowników biurowych w firmach transportowo - spedycyjnych,
  • potrafimy poprowadzić od A do Z zmianę formy działalności z JDG na Spółkę z o.o.
  • mamy stały dostęp do dobrego, taniego sprzętu biurowego: biurka, krzesła, komputery, monitory itd.

Ponadto w naszym biurze pracują jedynie takie osoby, które miały wcześniej doświadczenie z pracy w firmach transportowo - spedycyjnych. Dzięki temu bardzo dobrze rozumiemy branżę oraz perfekcyjnie znamy wszystkie procesy zachodzące wewnątrz firm.

Dla naszych klientów z branży TSL, w ramach usługi księgowo kadrowej, oferujemy comiesięczną analizę finansów firmy. Na życzenie możemy przeprowadzić bezpłatny audyt, aby określić w którym miejscu firma może poszukać oszczędności. Oprócz tego zapewniamy indywidualnego opiekuna, który w kilka chwil będzie w stanie odpowiedzieć na dręczące pytania, bądź zorganizować pomoc w kryzysowych sytuacjach.

Księgowość Warszawa

Terminowo, starannie, profesjonalnie, rzetelnie


Abramo Accounting Sp. z o.o.

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

576 111 431
biuro@abramo.eu
01-493 Warszawa ul. Wrocławska 2A

NIP: 5213938075
REGON: 389834815